Наші враження від пройденої практики


Ми, студенти 23 групи, факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології, хочемо поділитись враженнями про проходження ознайомчої практики з роботи вихователя школи та дошкільної установи, зокрема, у ДНЗ № 15, 16, 20, 23, 30 міста Кам’янця-Подільського, а також ДНЗ №5 м. Дунаївці та ДНЗ № 60 м. Кривий Ріг у період з 18.02.2013р. по 22.02.2013р.


В даних садочках працюють висококваліфіковані педагоги та персонал, що мають великий досвід роботи. Відвідані заняття дали нам змогу відкрити для себе не тільки хороших педагогів, але й прекрасних людей.
Вихователі під час занять продемонстрували високу педагогічну майстерність, особливості роботи з дітьми різного віку. Заняття були настільки активними, що ми ледь встигали конспектувати в зошитах спостережень методи та прийоми, які використовував педагог. Хочеться відмітити зразкову поведінку дітей, їх кмітливість, зосередженість, як горить в їхніх очах жага до знань.
Під час проходження практики ми отримали багато позитивних емоцій, інформаційну допомогу вихователів та вчителя-логопеда з організаційних та навчально-методичних питань, які виникали у процесі проходження практики, що дало змогу відтепер розпочати підготовку до власної практичної діяльності.
Отже, дана практика допомогла нам глибше вивчити особливості виховної роботи з дітьми дошкільного віку, бо до неї наші знання мали теоретичний характер, а в ході практики ми дізнались багато нового і корисного, навчилися працювати з дітьми, розуміти їх і спілкуватися з ними, реалізувати набуті фахові знання в практичному процесі дошкільного закладу.
У процесі практичної діяльності ми зробили корисні висновки з приводу того, як краще організовувати навчально-виховну роботу з дітьми: планування конспектів та проведення різних типів навчально-виховних та корекційної-реабілітаційних занять, заходів, різних видів ігор, організовувати поведінку дітей в колективі. В цілому, практика сприяла зміцненню бажання стати педагогом, так як нам дуже сподобалось працювати з дітьми. Це не тільки розширило наші знання про майбутню професію, а й послужило поштовхом для саморозвитку.
Ми вдячні усім вихователям за те, що вони показали нам свій досвід, за теплий і ласкавий прийом у стінах дитячого закладу.


Студенти 23 групи

Форма входу

«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

-------------------------------------------- Для заміток